Egészség és lehetőség!

Ne fuss az egészséged (a kincsed) után, hanem őrizd meg azt! A testünk ha beteg, - csak akkor képes meggyógyulni, amikor ebben segítünk neki. - Ne féljünk nagyot lépni, ha ez tűnik szükségesnek, mert két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon!

lohere.gif

A szÍv müködése video:

https://www.youtube.com/watch?v=Lb2qfEiaR7k 

A szív bármennyi ideig életben tartható. A csirkeszívet több mint 30 éve már kisérletekben életben tartják. Az egyébként csak néhány évig élő baromfi szíve bármeddig életben tartható, ha állandó cirkulációt tartunk fenn a szív sejtjei körül.

Tehát a sejtek önmagukban nem öregszenek! A körülötte lévő, salakanyagokkal telítődő folyadék nem tudja sejteknek odaszállítani a táplálékot és oxigént, valamint onnan elszállítani a keletkezett salakanyagokat.

Ha a környező folyadékot állandóan cseréljük és tápanyagokkal ellátjuk, a sejtek rendkívül sokáig élhetnek.

Ha azt szeretnénk, hogy egy sejt sokáig működjön, akkor körülötte szabad áramlási útvonalat kell biztosítani, mely útvonalon folyamatos áramlással eljuthatnak a tápanyagok a sejtekhez, a sejtek által termelt salakanyagok pedig folyamatosan elszállításra kerülnek a sejtek környezetéből. Ha a sejtek közötti járatokban az áramlás akadálymentes az egészséges sejtműködés biztosított!

 

Megoldás:

                                                  dsci0249.jpg             

A legjobb méregtelenítő életelixír Kanadából Torontóból klikkelj:

 http://megachi.hupont.hu/6/alveo-eletelixir

A betegségek kialakulása azzal kezdődik, hogy akadályok keletkeznek a sejtek közötti járatokban, így a folyamatos áramlás nem lesz biztosítva. Most arról szeretnék írni, hogy miképpen alakulnak ki a sejtek közti akadályok.

Az előzőekben arra próbáltam fényt deríteni, hogy milyen ártalmas a szénhidrátok fogyasztása, ha az nem párosul rendszeres, intenzív testedzéssel.

Megoldás:

ThaiChi torna  klikkelj:  

megachi.hupont.hu/129/tai-chi-video

A szénhidrátok lecserélését zsírokra az étrendünkben azért is tartom ajánlatosnak, mert a zsírok fogyasztása nem emeli meg az „igazán rossz” koleszterint, a sűrű LDL-t. Ha elmegyünk a háziorvoshoz, akkor rendszeresen elküld bennünket vérvételre, hogy megnézze a vérképünket. Gyakran hangzik fel az intelem. „A Kedves Páciensnek kissé magas a rossz koleszterinje, sok zsíros ételt tetszett fogyasztani, jó lesz erről leszokni!” Aztán jön a koleszterincsökkentő tabletta.  Mivel a zsír helyett ezután több szénhidrátot fog fogyasztani a kedves beteg, ezért még jobban fog emelkedni a ténylegesen rossz koleszterin képződmény, vagyis a sűrű LDL. A zsír fogyasztása a laza szerkezetű, „pelyhes” LDL-t, szaporítja, ami nem ártalmas. Nézzük meg miért!

AZ LDL koleszterinekből felépült képződmények elsősorban a sejtek összetapasztásáért felelősek. 

A többsejtű szervezetekben a sejtek összetapadnak szövetekké, majd a szövetek szervekké. A lényeg az, hogy a sejtek nem különállóan tevékenykednek, hanem a szövetekben és szervekben összetapadtan és összehangoltan. A sűrű LDL szerkezet lemezeket alkot és vaskos plakkok alakulnak ki a sejtek között, míg a laza, pelyhes LDL szerkezetek a vékony pelyheivel, mint vékony pányvakötelekkel köti össze a sejteket. A laza LDL pányvakötelei zsírszerkezetűek, vagyis nem kötik meg a vizet, ezért szabad áramlást biztosít a sejtek közötti járatokban a vizes alapú testfolyadékoknak.

Mi történik akkor, mikor elzáródások alakulnak ki a sejtek között?

Kevesebb tápanyaghoz juthatnak azok a sejtek, melyek „elzárt területen” vannak. Ugyanakkor a salakanyagok is jobban felhalmozódnak körülöttük, mivel az elszállításuk akadozik.

 A rák kialakulásának tanulmányozásánál feltűnt az, hogy a rákos szövetek elszeparáltan, körülzárva, oxigénmentes környezetben fermentáláson alapuló anyagcserére vannak kényszerítve. Akkor kiderült, hogy a Candida albicans nevű gombaféleség veszi körül valamennyi rákos burjánzásban lévő sejtcsoportosulást. A kórboncnokok tapasztalata, hogy a rákos szövetdarabok fehérek, ez a fehér színű Candida albicans gombának tulajdonítható.

A keringéstől elzárt területeken, tehát jobban megtelepedhetnek a fonalakat termelő káros gombák és egyéb kórokozók.

Mivel a csökkentett keringés miatt a nyirok nedvek immunanyagai is korlátozva jutnak el az elzárt sejtekhez, ezért egy hosszan fennmaradó gyulladásos állapot veheti körül ezeket a sejteket.

 

Máris megérkeztünk a tartós betegségekhez, a tartós gyulladási gócokon keresztül.

 

A tartós betegséggócok kialakulása tehát két lépcsőben történik:

az első lépésként: a sűrű koleszterin által kiépített plakkok alakulnak ki

második lépésként:a kórokozó gombák telepednek meg és még jobban elzárják az amúgy is korlátozott keringés alatt lévő sejteket.

A gyulladások esküdt ellensége vagyok, ezért a gyulladások kialakulásának megakadályozására fokuszálok. A táplálkozási tanácsaimban számomra a gyulladások megelőzése  a legfontosabb cél, mert ez által a betegségek is megelőzhetőek lesznek!

 Ezzel a gyümölcskomplexummal megelőzhető a gyulladás kialakulása!

Megoldás: klikkelj

megachi.hupont.hu/1/mona-vie

 

 lohere.gif

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 271
Tegnapi: 153
Heti: 757
Havi: 5 045
Össz.: 1 133 542

Látogatottság növelés
Oldal: Fonalak, gombák, - tartós betegség
Egészség és lehetőség! - © 2008 - 2024 - megachi.hupont.hu

A HuPont.hu honlap ingyen regisztrálható, és sosem kell érte fizetni: Honlap Ingyen.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »